Прочитай текст. спиши. Познач закінчення прикметників. Богряний кленовий листочок востаннє покружляв в осінньому повітрі й упав у калюжу. Бачу-на ньому малесенький муравлик сидить. Завмер бідолаха з переляку після несподіваного...

Прочитай текст. спиши. Познач закінчення прикметників. Богряний кленовий листочок востаннє покружляв в осінньому повітрі й упав у калюжу. Бачу-на ньому малесенький муравлик сидить. Завмер бідолаха з переляку після несподіваного польоту. Велика калюжа здалася муравлику справжнім морем. Тепер буде про що йому розповісти. Подскажите пожалуйста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Багряний - ий,  кленовий - ий, осінньому - у, малесенький - ий, несподіваного - о, велика - а, справжнім - нольове.