Прочитай текст. Визнач це опис чи розповідь? Зима. Білою скатертиною вкрилася земля й спочиває. Височіють глибокі замети. Важкі білі шапки надів ліс і притих. На снігу видно звірині і пташині сліди. Ось протоптав ст...

Прочитай текст. Визнач це опис чи розповідь? Зима. Білою скатертиною вкрилася земля й спочиває. Височіють глибокі замети. Важкі білі шапки надів ліс і притих. На снігу видно звірині і пташині сліди. Ось протоптав стежину зайчисько. Тоненьким ланцюжком повився узліссям слід старої лисиці.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розповідь це легко дуде
Гость
Це твiр-опис.Тому що описують зиму.