Прочитай вопросы и ответы . Спиши вопросы и подбери ответ к каждому из них . 1 Are you afraid of the dark ? 2 What are you afraid of ? 3 What were you afraid of when you were little? A I'm afraid of spiders. B I was afraid of...

Прочитай вопросы и ответы . Спиши вопросы и подбери ответ к каждому из них . 1 Are you afraid of the dark ? 2 What are you afraid of ? 3 What were you afraid of when you were little? A I'm afraid of spiders. B I was afraid of dogs. C No, but my brother is.
Гость
1 a ,2 b,3 c. вот как то так