Прочитайте текст,поділивши його на речення.За любов до книжок князя Ярослава назвали Мудрим при ньому було засновано першу бібліотеку України її доля невідома вона зберігалася в Софіївському соборі Київа де вона зараз куди зник...

Прочитайте текст,поділивши його на речення. За любов до книжок князя Ярослава назвали Мудрим при ньому було засновано першу бібліотеку України її доля невідома вона зберігалася в Софіївському соборі Київа де вона зараз куди зникла та перша бібліотека шукаймо її сліди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
За любов до книжок князя Ярослава назвали Мудрим.При ньому було засновано першу бібліотеку України. Її доля невідома. Вона зберігалася в Софіївському соборі КиЄва. Де вона зараз? Куди зникла та перша бібліотека? Шукаймо її сліди.