. Прочитайте текст.Японський учений Ямото Масара провів незвичаині дослідження. Посуд із водою, яку заморожували, він ставив між динаміками, з яких лунала музика. Після мелодій Моцарта на кризі утворювалися сніжинки. Після важк...

. Прочитайте текст.Японський учений Ямото Масара провів незвичаині дослідження. Посуд із водою, яку заморожували, він ставив між динаміками, з яких лунала музика. Після мелодій Моцарта на кризі утворювалися сніжинки. Після важкого року лід нагадував рвані осколки. Після молитви він був помережаний красивими візерунками. Тобто від звуків залежало, який лід утворюється.А тепер візьми до уваги, що людський організм на 80 відсотків складається з води. Тому поміркуй, як впливає на тебе музика, яку ти слухаєш. 2. Розкажи, як впливає на тебе музика, яку ти слухаєш. Склади розповідь про це і запиши її.І визначити їх особу і число В зошиті Але у всьому тексті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже <люблю 1-ос.,одн.> слухати музику! Вона <допомагає 3-ос.,одн.> мені заспокоюватися та займатися йогою! Музика чудово <впливає 3-ос.,одн.> як на мій організм, так і на  організм інших  лудей! Нам частіше треба слухати музику, бо без неі ми <стаємо 1-ос.,мн.> нервові, а із музикою щасливіші!