Продовж діалог. -Я сьогодні вже дочитую оповідання Всеволода Нестайка.Дуже цікаві! А ти що читаешь? -Та... А навіщо читати? -///

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я сьогодні вже дочитую оповідання Всеволода Нестайка. Дуже цікаві! А ти що читаєш? -Та... А навіщо читати? -Як же? Адже читання дає нам знання,робить розумнішими! - Ну і що мені читати? -Я раджу тобі прочитати книги Марка Твена та Діккенса.