Произношение русскими буквами lyn:i'm really enjoying this picnic,aren't you? And it's so beautiful here!Look at these

Произношение русскими буквами lyn:i'm really enjoying this picnic,aren't you? And it's so beautiful here!Look at these tiny blue flowers!Let's take some home. Tom:Lyn!Don't do that!I'm surprised at you! Lyn:What? Tom:Look at the sign.You mustn't pict wild flowers. Lyn:Why not?l only wanted to take a few... Tom:But others can't enjoy them if you take them home. Lyn:Sorry,i didn't think of that.I won't do it again.Hey ,let's go and freed an apple to that horse oven there. Tom:Are you kidding?The sign says you mustn't freed the animals. Lyn:Really?Why is that? Tom:Well, i guess you might freed them something that is harmful to them. Lyn:Well,i suppose you're right. Tom:Right then ,let's go for a walk.Come on, hurry up! Lyn:Er.....wait a minute,Tom.... Tom:Why?...... Lyn:Is this your emtry crisp packet?Pick it up, please!We must follow the Country Code ,Tom,remeber?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лайн:айм риали инджоинг зис пикник, арент ю? энд итс со бьютифул хире! лук эт зиис тини блу флоурс! летс тайк сом хом. том: Лайн! донт ду зат! айм сурпрайзд эт ю! лайн: вот? том:лук эт зе сайн. ю масент пикт вайлд флоурс. лайн:вай нот? ай онли вонтид ту тайк э фью... том:бат озерс кант инджой зем иф ю тэйк зем хом. лайн:сорри, ай диднт синк оф зат. ай вонт ду ит эгейн. Хей, летс го энд фрэд эн эпел ту зат хорс овен зере. том: ар ю кидинг? зе сайн сайс б мастнт фреед зэ энималс. лайн: реали? вай из зэт? том: велл, ай гес ю майт фрид зем сомсинг зэт из хармфул ту зем. лайн: вел, ай суппоз юр райт. том: райт зен, летс го фор а волк. кам он, харри ап! лайн: ир... вэйт э минут, том... том: вай? лайн: из зис юр эмпти крисп пэкет? пик ит ап, плеаз! ви маст фоллов зэ контри коуд, том, ремембер?