ПРОМІНЬ ОС ЛЕЖИТЬ МІЖ СТОРОНАМИ КУТА АОВ,КУТ АОВ=100. ЗНАЙДІТЬ КУТИ АОС І ВОС ,ЯКЩО АОС-ВОС =30

Гость
Составим систему уравнений: АОС + ВОС = 100 АОС - ВОС = 30 Складываем уравнения: 2 * АОС = 130 АОС = 65 ВОС = АОС - 30 = 65 - 30 = 35.