Прошу люди допоможіть 1.цей хімічний елемент відкрили випадково у 1811р. під час наполеонівських війн і назвали за колір його парів (фіолетовий) з грецької. він входить до складу тироксину і виробляється однією із залоз внутріш...

Прошу люди допоможіть 1.цей хімічний елемент відкрили випадково у 1811р. під час наполеонівських війн і назвали за колір його парів (фіолетовий) з грецької. він входить до складу тироксину і виробляється однією із залоз внутрішньої секреції у тілі еакуріотичниї організмів. зазвіть елемент тп залозу а:фтор. б:хлор в:йод Г:тимус д:щитоподібна 2.здавна яблуко розрізали вздовж екватора,щоб побачити давній символ у вигляді пятикутної зірки. назвіть геометричну плоску фігуру священний знак і символ здоровя та радості піфагора і його учнів А:пентограма Б:Паралелограма В:Октагон Г:ромб д:квадрат
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першою відповіддю на запитання буде варіант В. Йод Другою відповіддю буде варіант А. Пентаграма