Прошу можете написать текст песни Santa Claus is Coming to Town на английском русскими буквами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тебе лучше быть начеку,You better not cry,Тебе лучше перестать плакать,You better not pout  Тебе лучше перестать дуться,  I am telling you why,Я скажу почему,Santa Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городYou better watch outТебе лучше быть начеку,You better not cry,Тебе лучше перестать плакать,You better not pout  Тебе лучше перестать дуться,I am telling you why,Я скажу почему,Santa Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городHe is making a list,Он составляет список ,And checking it twice;И дважды его проверяетHe is gonna find out who is naughty or nice.Он собирается узнать, кто непослушный, а кто хорошийSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городHe sees you when you are sleepingОн наблюдает за тобой, когда ты спишь,He knows when you are awakeОн знает, когда ты просыпаешься,He knows if you have been bad or goodОн знает, когда ты вел себя плохо или хорошо,So be good for goodness sakeТак что, будь хорошим ради Бога!Santa Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городWith little tin horns and little toy drumsС маленькими оловянными горнами и маленькими игрушечными барабанамиRooty toot toots and rummy tum tumsРути тут тутс и рами там тамсSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городHe is a busy man, he has no time to playОн занятой человек, у него нет времени игратьHe has got millions of stockings to fill on Christmas dayУ него миллионы чулков, чтобы заполнить в день РождестваSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в городSanta Claus is coming to townСанта Клаус приезжает в город
Гость
ю ˈбетэ уоч aут ю ˈбетэ нот край ˈбетэ нот пaут айм ˈтелин ю уай ˈсэнтэ клоз из ˈкамин ту тaун хиз ˈмейкин э лист энд ˈчекин ит туайс; хиз ˈгэнэ файнд aут хуз ˈноти о найс ˈсэнтэ клоз из ˈкамин ту тaун хи сиз ю уэн юэ ˈслипин хи ноуз уэн юэр эˈуэйк хи ноуз иф юв бин бэд о гуд соу би гуд фо ˈгуднис сейк! ю ˈбетэ уоч aут! ю ˈбетэ нот край ю ˈбетэ нот пaут айм ˈтелин ю уай ˈсэнтэ клоз из ˈкамин ту тaун хи сиз ю уэн юэ ˈслипин хи ноуз уэн юэр эˈуэйк хи ноуз иф юв бин бэд о гуд соу би гуд фор ˈевриуан. ю ˈбетэ уоч aут! ю ˈбетэ нот край ю ˈбетэ нот пaут айм ˈтелин ю уай ˈсэнтэ клоз из ˈкамин ту тaун (Оценок: 1, Рейтинг: 5,00) Оригинал You better watch out You better not cry Better not pout I'm telling you why Santa Claus is coming to town He's making a list And checking it twice; He's gonna find out Who's naughty or nice Santa Claus is coming to town He sees you when you're sleeping He knows when you're awake He knows if you've been bad or good So be good for goodness sake! You better watch out! You better not cry You better not pout I'm telling you why Santa Claus is coming to town He sees you when you're sleeping He knows when you're awake He knows if you've been bad or good So be good for everyone.