Прошу, помогите с переводом !( срочно . (Без переводчика) Каждый хочет жить. Каждый день мы сталкиваемся с какими - либо проблемами, но многие из за маленькой проблемы хотят все бросить. Я считаю , что есть определенные момент...

Прошу, помогите с переводом !( срочно . (Без переводчика) Каждый хочет жить. Каждый день мы сталкиваемся с какими - либо проблемами, но многие из за маленькой проблемы хотят все бросить. Я считаю , что есть определенные моменты , вещи и тд что бы хотеть жить. Нужно жить в свое удовольствие , заботиться о себе и своих близких . Думать о своем здоровье и стремиться к своим целям . Каждый день-это новый шанс. У нас нет 100 попыток начать жизнь заново . Поэтому нужно ценить ее .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Әрбір адам омір сүргісі келеді. Күн сайын біз неше түрлі мәселелермен соктығысып каламыз, бірақ көбісі бір кішкентай-ақ мәселенін кесірінен бәріне қол сілтеп, тастап кеткісі келеді. Менің ойымша, өмір сүруге құштарлығын келдіретін сол бір жағдайлар бар. Өз қуанышың үшін өмір сүруің керек және өзіңе де басқаларына да қамқорлығынды білдіруің керек. Өзіңнін денсаулығынды ойлап және қойған мақсатыңа талпынуың керек. Әрбір күн бұл жаңа мүмкүндік. Қайта өмір сүру үшін, бізде 100 мүмкүндік болмайды. Сондықтан да оны бағалай білуіміз керек.