Прошу поможіть)Твір-роздум на тему;Україна у якій я хочу жити.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хочеться бачити навколо себе привітних та доброзичливих людей, а не вовків які ждуть твоєї слабкості щоб зжерти; 3. Хочеться подивитися на міліціонера, суддю, чиновника та заздрити їх порядності. 4. Хочеться дивитись на своїх дітей і бути впевненим що вони приймуть від тебе землю,та збережуть її для своїх онуків, а не донищать її або схибнуться на алкоголі чи наркотиках; 5. Хочеться дивитись на керівництво держави і дякувати їм за те що оправдали довіру, а не клясти за зраду та цинізм...