ПРОСКЛОНЯТЬ ПО ЛИЦАМ ЕД.ЧИСЛА И МН.ЧИСЛА СЛОВО жиһаз     СРООООЧНО ПОЖАЛУЙСТААА

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менің - жиһазым ,сенің-жиһазың  сіздің-жиһазыңыз , оның--жиһазы,  біздің-жиһазымыз,  сендердің--жиһаздарың,  сіздердің--жиһаздарыңыз , олардың--жиһаздары
Гость
ед.ч-тәуелдік I.менің жиһазымым; II. сенің жиһазыңың; III.сіздің жиһазыңызңыз, IV.оның жиһазы.