Н.в. сто тридцять п'ять мільйонів вісімсот сімдесят шість тисяч двісті тридцять чотири
Р.в. ста тридцяти пяти мільйонів восьмисот сімдесяти (ьох) шести тисяч двохсот тридцяти чотирьох
Д.в. ста тридцяти пяти (оьм) мільйонам восьмистам сімдесяти (ьом) шести тисячам двомстам тридцяти чотирьом
З.в. сто тридцять п'ять мільйонів вісімсот сімдесят шість тисяч двісті тридцять чотири
О.в. ста тридцятьма пятьма мільйонами вістмастами сімдесятьма шістьма тисячами двомастами тридцятьма чотирма
М.в. на ста тридцяти пяти (ьох) мільйонах восьмистах сімдесяти шістьма тисячах двохстах тридцяти чотирьох