Провідміняти слова сто вісім, шісдесят, девяносто, сорок сім , вісімдесят чотири . 20 б дам

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н в сто вісім Р в ста восьми, вісьмох Д в ста восьми, вісьмом Зн в сто вісім, ста вісьмох О в ста вісьма, вісьмома М в ста восьми, вісьмох Н шістдесят Р шістдесяти шістдесятьох Д шістдесяти шістдесятьом Зн шістдесят шістдесятьох О шістдесятьма шістдесятьома М шістдесяти шістдесятьох Н дев'яносто Р дев'яноста Д дев'яноста Зн дев'яносто О дев'яноста М дев'яноста Н сорок сім Р сорока семи сімох Д сорока семи сімом Зн сорок сім сорока сімох О сорока сьома сімома М сорока семи сімом Н вісімдесят чотири Р вісімдесяти, вісімдесятьох чотирьох Д вісімдесяти вісімдесятьом чотирьом Зн вісімдесят чотири вісімдесяти чотирьох О вісімдесятьма чотирма М вісімдесяти вісімдесятьох чотирьох