Провідміняти словосполучення: 1. Гірка сльоза 2. Солодкий пиріг

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н.  гірка сльоза         солодкий пиріг р.  гіркої сльози        солодкого пирога д.  гіркій сльозі         солодому пирогові з.   гіркої сльози        солодкого пирога ор.  гіркою сльозою    солодким пирогом м   (на) гіркій сльозі     (на) солодкому пирогові к.   гірка сльозо                 з останнім невпевнена, вибач, але решта точно правильно.