Провідміняйте, будь ласка, числівники 454, сім восьмих, дванадцятеро.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н чотириста п'ятдесят чотири сім восьмих  дванадцятеро Р чотириста п'ятдесяти чотирьох семи восьмих  дванадцятирьох Д чотириста п'ятдесяти чотирьом семи восьмим  дванадцятерьом З чотириста п'ятдесят чотири сім восьмим  дванадцятирьох О чотириста п'ятдесятьма чотирьма сьомома восьмими  дванадцятирма М на чотириста п'ятдесятьох чотирьох на семи восьмими  на дванадцятьох