Пряме і переносне значення слів__ море, сад, океан, солодкий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Море було синє.  - пряме Море рук. - переносне Вишневий сад цвів за нашим будинком.  Треба доглядати свій сад. - переносне(тобто, доглядати за розумом, розвиватися)  Океан залишається незвіданим для людей.  Океан блакитних волошок.(тобто багато) Солодкий смак чаю. Солодкий смак перемоги.(тобто радість)