Read and make sentences HE /WASHDISHES/DOES/SOMETIMTS/нАСКОЛЬКО Я ПОНЕЛА НАДО СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПОМОГИТЕ ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
Read and make sentences
HE /WASHDISHES/DOES/SOMETIMTS/
нАСКОЛЬКО Я ПОНЕЛА НАДО СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПОМОГИТЕ ЗАРАНЕЕ СПАСИБО
Гость
He washes dishes sometimes.
Does he wash dishes sometimes?