Ребят помогите срочно нужен разбор этого предложения (полный) : Як тільки займеться десь небо-з другого боку встає зараз червоний туман і розгортає крила. Пожалуста выручите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
небо-пiдмет, займеться-присуд., десь-обстав.,з боку-додпток,другого-означ., туман-пiдмет ,встаэ-прис.,червоний-означ.зараз-обст.,розгортае-прис.крила- додаток