Ребят пожалуйсто напишите минисочинение на казахском языке, на тему "Экологиялық апараттар"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біз күн сайын туған жеріміздің экологиясын құртамыз . Мысалы : шырын ішеміз де оның корабын қоқыс жəшігіне салмай лактырамыз , осынын озі экологияны құрту . Кунделікті автокөлікті қолданғанда , өмірге зиянды оттегін сол автоколік шыгаратынын білесіңдер ме ? Ал бұл өмірге зиян . Сондыктан достар кошаған ортаны коргау біздің міндетіміз !