РЕБЯТ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ВСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ПО СМЫСЛУ ЧТОБЫ ПОЛУЧИЛОСЬ ПИСЬМО ДРУГУ!!! СРОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Alicia,hi I want to ask you your birthday will great party.We will celebrate in the restaurant, I hope you can free yourself from work and relax and meet new people I have invited many friends from my University.and I want to gift a pet since my childhood I dreamed about this.