Ребята помогите с вопросами , я их знаю как перевести но не знаю как записать , пожалуйста.... вообщем вот 1)Сендердің өміріңде музыка қандай рөл атқарады? 2)Музыканы ұнатасындар ма? 3) Қандай музыка ұнайды ? 4)Кандай композит...

Ребята помогите с вопросами , я их знаю как перевести но не знаю как записать , пожалуйста.... вообщем вот 1)Сендердің өміріңде музыка қандай рөл атқарады? 2)Музыканы ұнатасындар ма? 3) Қандай музыка ұнайды ? 4)Кандай композиторларды білесіндер? 5) Теледидар радиодан қандай музыкалык хабарларды жиі тыңдайсыңдар? 6) Қандай эншілерді топтарды білесіндер? 7) Солар туралы не айып бере аласыңдар? Ответы можно любые
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 музыка менін омиримде улкен рол ойнайды 2 ия унатамын 3 артурли музыканы унатамын 4 коптеген композиторларды билемин 5 гакку тв 6 қайрат нуртас ернар айдар толеғали асан кешю 7 олар талантты аншилер