Ребята. помогите срочно стих на завтра выучить faded tools. напешите как он читается. зарание спасибо . give me a pen and l shall write. but give me a voice and l cannot speak . this pen of mine is. my voice with which to speak...
Ребята. помогите срочно стих на завтра выучить faded tools. напешите как он читается. зарание спасибо .
give me a pen and l shall write. but give me a voice and l cannot speak . this pen of mine is. my voice with which to speak. my emotion with which to feel. and my thought with which to dream . to others this pen is but a writing tool until one day the ink fades . but , what happens to my words , my feelings , and my dreams ? yes , they too fade deep inside me lost into that part of me that wishes so much to be heard
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гив ми е пен енд ай шел райт, бат гив ми е войс енд ай кан/нот спик, Зис пен оф майн из май войс виз вич ту спик май емоушен виз вич ту фил енд май сот виз вич ту дрим ту азерс зис пен из бат е врайтинг тул антил уан дей зе инк фейдс, бат вот хепенс ту май вордс май филингс енд май дримс? Йес, зей ту фейд дип инсайд ми лост инту зет пат оф ми зет вишес соу мач ту би хёрд
Гость
гив ми э пин энд ай щэл вайт бат гив ми э воис энд ай кэннот спик вис пин оф майн ис май воис вив витч ту спик май эмотион вив витч ту фил энд май фогн вив витч ту дрим ту овнерс вис пин ис бат э вригнт тул унти ван дэй ве инк фэйдс бат вэт хэпинс ту май вордс май филингс энд май дримс ? ес вэй ту фэйд дип инсид ми лост инто вэт вишес соу мач ту бе хид