Ребята!СРОЧНО!!!- Исправте пунктуационные ошибки - поставь нужный знак препинания!!!!!!!!!! 1.This is my bedroom? 2. What"s this! 3. It"s very nice? 4.Whose is this ruler. 5.Can you see my musikal box.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) This is my bedroom. 2) What's this? 3) It's very nice! 4) Whose is this ruler? 5) Can you see me misical box?