Ребят,помогите!Нужно перевести вот это :The famous Rassian musician Sergey Rachmaninofflived in place called Ivanovka for 23 years.It is not far from Tambov.He created his most famous works of music there.Now Ivanovka is a well...

Ребят,помогите!Нужно перевести вот это :The famous Rassian musician Sergey Rachmaninoff lived in place called Ivanovka for 23 years.It is not far from Tambov.He created his most famous works of music there.Now Ivanovka is a well-known museum of Rachmaninoff.Every summer famous musician and singers come to Ivanovka to take part in classical music concerts.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знаменитый Русский музыкант Сергей Рахманинов жил в месте с названием Ивановка 23 года. Это не далеко от Тамбова. Здесь он создал свои знаменитые музыкальные работы. Сейчас Ивановка является музеем Рахманинова. Каждое лето знаменитые и певцы приезжают в Ивановку чтобы дать музыкальный концерт. Удачи))))