РЕБЯТТТ УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ СДЕЛАТЬ ПРОШУ,ОЧЕНЬ НАДО, НА ВАС ВСЯ НАДЕЖДААА. ПОМОГИТЕ!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
When did you start school? I started school (сколько лет назад) years ago. Where did you be last week? I was at school. Did you studied at? No,I didn't. When were you arriving at school today? I was arriving at school at 8 o'clock today. When was this lesson beginning? It was beginning at 8:30.