Речення-це... 1,кілька слів 2,словосполучення 3,звязані за змістом слова. За інтонаціею речення бувають... 1, спонукальні, розповідні, питальні, 2, окличні, питальні, розповідні 3, неокличні, окличні. Як називається речення, в...
Речення-це... 1,кілька слів 2,словосполучення 3,звязані за змістом слова. За інтонаціею речення бувають... 1, спонукальні, розповідні, питальні, 2, окличні, питальні, розповідні 3, неокличні, окличні. Як називається речення, в якому виражається просьба? 1, розповідним 2, питальним 3, спонукальним
Ответ(ы) на вопрос:
Речення це - 3)звязані за змістом слова. За інтонаціею речення бувають 1)спонукальні, розповідні, питальні Як називається речення, в якому виражається просьба? - 3) Спонукальним
Речення - це зв*язані за змістом слова. За інтонацією речення бувають окличні і неокличні. Речення в якому виражається просьба - питальне.