Решите пожалуйста задачу Човен проплив шлях між двома пристанями за течією річки за 0,6 год,а на зворотний шлях затратив 1 год.Швидкість човна за течією річки на 6км/год більша від швидкості проти течії.Знайдіть відстань між пр...

Решите пожалуйста задачу  Човен проплив шлях між двома пристанями за течією річки за 0,6 год,а на зворотний шлях затратив 1 год.Швидкість човна за течією річки на 6км/год більша від швидкості проти течії.Знайдіть відстань між пристанями.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
S = v * t      (х + 6) км/ч - скорость лодки по течению реки,  х - против течения0,6 * (х + 6) = 1 * х 0,6х + 3,6 = х0,6х - х =  - 3,6- 0,4х = - 3,6х = - 3,6 : (- 0,4)х = 9 (км) - расстояние между пристанямиОтвет: вiдстань мiж пристанями 9 км.