Резус -негативна жінка має четверту групу крові ,а її резус -позитивний чоловік першу гр крові за системою АВ0. Чи може в цій сімї народитися дитина з генотипом батька? ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ні не може. Осільки вона народиться резус позитивною але група крові у неї буде або 2 або 3. Рішення: R-резус позитивний r-резус негативний RRxrr F1:Rr резус позитивний (резус позитивний домінантна ознака) і^0 i^0xI^AI^B (буква І друкована) F:I^Ai^0,I^Bi^0 (або друга або третя)