Роскрийте значення поняття "гідальго". У якому смислі вжито це слово в романі М. де Серваетеса?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гідальго - Іспанський шляхтич, дворянин.  Сполучення титулу "дон" зі словом "гідальго", означало людину хоч і благородну, але не дуже високого походження. Недарма перші читачі роману, односельці сервантесівського лицаря, такі ж бідні гідальго, як і він, були обурені тим, що він назвав себе без усяких на це прав "доном".Отже, Сервантес використав в назві своєї книги принцип художньої творчості, що ґрунтується на наслідуванні зразків минулого. Тільки це наслідування було пародійним