Розбери слова за будовою. Море, трудовий, вигадка, сніг, медок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Море - закінчення е; основа мор; корінь мор.                                              Трудовий - закінчення ий; основа трудов;  корінь труд; суфікс ов.          Вигадка - закінчення а; основа  вигадк; корінь гад ; префікс ви; суфікс к.        Сніг - закінчення нульове; основа сніг; корінь сніг.                                         Медок - закінчення ок; основа мед; корінь мед.