Розбери слова за будовою.Підкресли слова без суфікса:Голівонька,повненькій,правнук,обідній,циркач,пасинок,лікар,рученька,озерний,грибок,сільський,поїздка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Голівонька: голів- корінь, о- суфікс, ньк- суфікс, а- закінчення, голівоньк- основна частина повненький: повн- корінь, еньк суфікс, ий закінчення обідній обід корінь, н суфікс, ій закінчення циркач цирк корінь, ач суфікс. лікар лік корінь, ар суфікс правнук поа префікс, внук корінь рученька руч корінь, еньк суфікс, а закінчення озерний озер корінь, н суфікс, ий закінчення грибок гриб корінь, ок закінчення сільський сіль корінь, ськ суфікс, ий закінчення поїздка поїзд корінь, к суфікс, а закінчення думаю так но не уверена