Розберіть слово за будовою перлистого, півсонний, голівки, придорожня, плакучих

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перл-ист-ого корінь ͡   :         -перл- суфікс ˄ :        -ист- закінчення □ : -ого основа: перлист-   Пів-сон-н-ий префікс ¬ :       пів- корінь ͡   :         -сон- суфікс ˄ :        -н- закінчення □ : -ий основа: півсонн-   Голів-к-и корінь ͡   :        -голів- суфікс ˄ :        -к- закінчення □ : -и основа: голів-   При-дорож-н-я префікс ¬ :       при- корінь ͡   :         -дорож- суфікс ˄ :        -н- закінчення □ : -я основа: придорожн-   Плак-уч-их корінь ͡   :        -плак- суфікс ˄ :        -уч- закінчення □ : -их основа: плакуч-