Розбір слів за будовою: семилітнього,перевантаження,підписатися,пришкільному

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
семилітнього: семи - корінь, літ- корінь, н(ь) - суфікс, ого - закінчення. перевантаження: пере-префікс, вантаж - корінь, енн- суфікс, я - закінчення. підписатися: під - префікс, пис - корінь, ат - суфікс, и - суфікс, ся - постфікс( познач., як суфікс).  слово закінчення не має, бо це - інфінітив. пришкільному: при- префікс, шкіл(ь) - корінь, н - суфікс, ому - закінчення.