Роздум на тему чим вимірюється дружба посилаючись на приклад з повість В.Нестайка Тореадориз васюківки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку в творі В. Нестайки "Тореадори з васюківки" дружба вимірюється у пригодах, які весь час влашовували хлопці. Дружба-- це коли нема сварок, завжди панує веселість і радість. В цьому творі саме розповідається про двох друзів, які були вірними в своїй дружбі, і вигадували всякі пригоди щоб ніколи не сумувати і завжди веселитись. Треба брати приклад з цих хлопчаків. Бо вони були дуже енергійними, дружніми, без сварок і з великою фантазією. Ось така повинна бути дружба!