Розібрати слова(за будовою) :світять, повітря, співають.  Якщо можете, поясніть чи може закінченням бути знак Ь?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Світять - нульове закінчення,    корінь світ, суфікс - ять Повітря - я закінчення, віт- корінь, р суфікс, по- префікс Співають- ють закінчення, спів- корінь, а- суфікс Мякий знак не може бути закінченням, тому що він не вказує на окрему букву