Розібрати за будовою слова: лікування, сльози, камінь, волосина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лікування - лік -корінь;                   ув - анн - суффікс;                   я - закінчення.     Сльози - сльоз - корінь;               и - закінчення. Камінь - кам - корінь;              інь - суффікс.  Волосина - волос - корінь;                   ин - суффікс;                   а - закінчення.