Розiбрати за будовою слова : опеньки , вихiдний , раночок , безмежний , перелiсок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
опеньки                     перелісок                             безмежний и-закінчення              закінчення нульове              ий-закінчення оп-корінь                   пере-префікс                        без-префікс ньк-суфікс                 ок-суфікс                             меж-корінь                                  ліс-корінь                             н-суфікс