Розкажи про те,як дятел меньше меньше лікує больше больше дерева.

Розкажи про те,як дятел <<лікує>> дерева.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всі ми бачили дятла,на вигляд це дуже гарненький птах з довгим дзьобом.До здорового дерева дятел не підлетить,а от до хворого з задоволенням.Дятел за допомогою свого довгого дзоба виколупує з кори дерев комахи і з`їдає їх.Задяки цьому дерево не гине,а продовжує розквітати.Такий птах як дятел дуже корисний в природі томущо він ще допомагає і птахам,якщо взимку почути стукання дзьоба дятла потрібно птахам летіти туди там вони завжди знайдуть поживу для себе..