Розкрийте дужки, поставивши іменник у потрібній формі. 3 (примірник), 42 (комп’ютер), 58 (боржник), 23 (стілець), 1/5 (кілометр), 4 (принтер), 342 (документ), 3 з половиною (метр), 7 і 1/10 (день), 133 (мешканець), 142 (америка...

Розкрийте дужки, поставивши іменник у потрібній формі. 3 (примірник), 42 (комп’ютер), 58 (боржник), 23 (стілець), 1/5 (кілометр), 4 (принтер), 342 (документ), 3 з половиною (метр), 7 і 1/10 (день), 133 (мешканець), 142 (американський долар), 3 (касовий апарат), 243 (слухач), 32 (будинок), 2 (сусід), 12 (місяць), 3 (місяць), 4 (директор), 102 (стілець), 44 (громадянин), півтораста (зошит), 7,5 (кілограм), 8 ¾ (гектар), 174 (день, тиждень), 2 (наказ), 332 (селянин).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я пишу тільки іменники: Примірники, комп'ютери ,боржників, стільці, кілометра ,принтери, документи, метра, дня ,мешканці, американських доларів ,касові апарати, слухачі , будинки ,сусіди , місяців , місяці , директори ,стільці, громадянина, зошита , кілограма , гектара , дні тижні , накази, Селянини.