РОЗПОВІДЬ ПРО ЖИТТЯ ТВАРИН ВОСЕНИ, РОЗПОВІДЬ ПРО БАГАТИЙ УРОЖАЙ 4 -5 РЕЧЕНЬ

Гость
ВОСЕНИ УСІ ТВАРИНИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ЗИМИ . ДЕЯКІ ТВАРИНИ ЛЯГАЮТЬ СПАТИ НА ВСЮ ЗИМУ . А ДЕЯКІ ПТИЦІ ВІДЛІТАЮТЬ У ІНШІ ТЕПЛІ КРАЇНИ . АЛЕ НАВЕСНІ ВОНИ ВСЕОДНО ПОВЕРТАЮТЬСЯ НА БАТКІВЩИНУ .