Розставити розділові знаки за правилами у реченнях: Зеленійте доли і лужечки і о?
Розставити розділові знаки за правилами у реченнях:
Зеленійте доли і лужечки і о??ли здіймайтесь ув імлі розливайтесь круті бережечки по україньській молодій землі.
Оземла велетні вроди
Щож отак і будемо жити по сусідьськи тихо сумирно.
Скатертина тарілки ложки віделки і ножі словом усе що треба було для серверування столу було вже давно готове.
І нарешті досягнемо того до чого закликає час гармонії ніж справедливим словом і реальним ділом.
Одже очевидно треба змінити план навчання.
Усіх людей однак негайно вивезли з місця події,
Однак мені здалося що він навмисно відвернулся.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зеленійте доли, і лужечки, і орли здіймайтесь увімлі, розливайтесь круті бережечки по українській молодій землі.
Щож, отак і будемо жити по-сусідськи тихо, сумирно.
Скатертина, тарілки, ложки, виделки і ножі, словон, усе, що треба було для серверування столу було вже давно готове.
І, нарешті, досягнемо того, до чого закликає час гармонії, ніж справедливим словом і ретельним ділом.
Отже, очевидно треба змінити план навчання.
Усіх людей, однак, негайно вивезли з місця подій.
Однак, мені здалося, що він навмисно відвернувся.