Розставити розділові знаки, зробити синтаксичний розбір, надписати над кожним словом частину мови.Вихованка господаря Варя ясна блондинка з лукавими очима й кирпатим носиком ішла під руку з дочкою Максимовича Веронікою гарненьк...

Розставити розділові знаки, зробити синтаксичний розбір, надписати над кожним словом частину мови. Вихованка господаря Варя ясна блондинка з лукавими очима й кирпатим носиком ішла під руку з дочкою Максимовича Веронікою гарненькою шатенкою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вихованка господаря Варя ясна блондинка з лукавими очима, й кирпатим носиком. Ішла під руку з дочкою Максимовича, Веронікою гарненькою шатенкою.