Розставте необхідні розділові знаки, визначте прийменники, сполучники, частки, вигуки.                                                                                                                  Однак учені які вивчають ла...

Розставте необхідні розділові знаки, визначте прийменники, сполучники, частки, вигуки.                                                                                                                  Однак учені які вивчають лавини знають що сніг наймінливіша речовина у світі. О вічне людське серце сказав комісар Данило ідучи до свого дому. Чи не бачили ви дядьку тут буланого коня?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Однак (сполучник) учені, які вивчають лавини, знають, що (сполучник) сніг - наймінливіша речовина у (прийменник) світі. "О (вигук), вічне людське серце!" - сказав комісар Данило, ідучи до (прийменник) свого дому. Чи (частка) не (частка) бачили ви, дядьку, тут буланого коня?