Розставте розділові знаки Лариса Петрівна дібраним для неї матір'ю псевдонімом пишалася нехай царський уряд заборонив українську мову але цією мовою вона писатиме і напише такі твори що їх знатимуть не лише в Україні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лариса Петрівна дібраним для неї матір'ю псевдонімом пишалася. Нехай царський уряд заборонив українську мову, але цією мовою вона писатиме і напише такі твори,що їх знатимуть не лише в Україні.
Гость
Лариса  Петрівна  дібраним для неї матір'ю псевдонімом пишалася. Нехай царський уряд заборонив українську мову, але цією мовою вона писатиме і напише такі твори,що їх знатимуть не лише в Україні.