Розташуйте у хронологічній послідовності події а) падіння Гранадського еміграту- закінчення Реконкісти б)облога турками Відня в) взяття турками Константинополя г) Варфоломіївська ніч

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Розташуйте у хронологічній послідовності події : в) взяття турками Константинополя (1453) а) падіння Гранадського еміграту- закінчення Реконкісти (1492) б)облога турками Відня (1529) г) Варфоломіївська ніч (1572 )