Розвиднилось … сонце вмило своє ще … від сну обличчя і розпустило промені сповістити про те, що настав … ранок. … роса заблищала на … листочках, … бджоли вже відлітали працювати. Прокидались … пташки, вітаючи … піснями … день, ...

Розвиднилось … сонце вмило своє ще … від сну обличчя і розпустило промені сповістити про те, що настав … ранок. … роса заблищала на … листочках, … бджоли вже відлітали працювати. Прокидались … пташки, вітаючи … піснями … день, … метелики розправляли свої … крильця. Все в природі готувалося зустріти … день.Вставити прикметники і розібрати їх як частину мови(запитання число рід)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яскраве,не виспане,літній,блискуча,зелених,гудучі,літучі,дзвінкими.яскравий,чудові,білосніжні,літній