Розв'язати відносно х рівняння: 1)а*=а; (а помножити на квадратний корінь з ікса дорівнює а) 2)=а+3; (квадратний корінь з ікса дорівнює а плюс три) 3)х-1 = а-2 ;  (квадратний корінь з х-1 дорівнює квадратному кореню з а-2) Допо...

Розв'язати відносно х рівняння: 1)а*=а; (а помножити на квадратний корінь з ікса дорівнює а) 2)=а+3; (квадратний корінь з ікса дорівнює а плюс три) 3)х-1 = а-2 ;  (квадратний корінь з х-1 дорівнює квадратному кореню з а-2) Допоможіть , будь ласка!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
sqrt  x    - так записываем [latex]\sqrt{x} [/latex]      x^2  = [latex]x^{2} [/latex] 1)  а * sqrt x =a      a * 1= a    sqrt x =1   x =1 2)  sqrt x = a+3      x = ( a+3 )^2      x= a^2+6a +9   a> = -3  3)  sqrt (x-1 ) = sqrt ( a-2 )      x-1 = a-2     x= a-1