Розв’яжіть: (А+Б):В=Г:Д-Е, де А – мінімальний вік, з якого особа може вступати у шлюб за дозволом (рішенням) суду; Б – мінімальна кількість місяців після спливу яких дитина, народжена дружиною, не вважатиметься такою, що пох...

Розв’яжіть: (А+Б):В=Г:Д-Е, де А – мінімальний вік, з якого особа може вступати у шлюб за дозволом (рішенням) суду; Б – мінімальна кількість місяців після спливу яких дитина, народжена дружиною, не вважатиметься такою, що походить від чоловіка після встановлення між ними судом режиму окремого проживання; В – кількість підстав, передбачених законодавством для створення сім’ї; Г – вік, з якого особа вважається неповнолітньою; Д – кількість підстав припинення шлюбу; Е – термін, протягом якого повинна бути зареєстрована новонароджена дитина.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(16+10) : 4 = 14 : 2 - 1 6.5=6 А-16 Б-10 В-4 Г-14 Д-2 Е-1